• slide 4

Meist

PIRITA Kohvik&Bistroo asub Pirita Selveri tagatiivas ja me oleme avatud E-P 9.00 kuni 18.00. Maitsvad ja värsked toidud valmistavad meie köögis kokad reeglina ainult kodumaisest toorainest. Meie menüü on mitmekesine ja loodetavasti leiab sealt igaüks endale sobiliku roa.

Kohvik ja bistroo pakuvad erinevat menüüd:

BISTROO

Hommikusööki pakume alates kella 9.00. Valikus on erinevad pudrud, kohapeal valmistatud pirukad ning saiakesed, omlett või munapuder peekoni või viineritega. Kindlasti leiab ka külmvitriinist erinevaid meelepäraseid salateid ja võileibu. Kohvivalik algab kannukohvist ja lõpeb maitsvate piimavahuga kohvidega. Teesõbrad leiavad eest samuti laia valiku kannu ja pakiteesid, mille hulgast valida.

Lõunasöögid valmivad kella 11.30-ks. Bistroos pakume iga päev erinevat menüüd. Valikus on erinevad portsiontoidud kana-, kalkuni-, küüliku, sea – ning veiselihast. Samuti pakume lihakastmeid ja pajaroogasid, taimse toidu sõpradele erinevad road grillitud juurviljadest. Igapäevaselt on valikus kaks erinevat suppi, millest üks on püreesupp.

TELLI KAASA

Kui soovid toitu kaasa osta, siis vaata meie menüüd, helista ning kirjelda mida ja mitu portsu soovid ja mis kellaks. Nii ei pea sa ootama kuni toitu karpidesse pannakse vaid saad kohe sinu jaoks vamis pandud toidud kaasa haarata!

Pakume ka CATERING'i teenust – näidismenüüdega tutvu CATERING'i lehel!

KOHTI / kohvik&bistroo 60, terrassil 30
PARKIMINE / tasuta
WIFI / tasuta